K
U
R
Z
Y
S
E
M
I
N
Á
Ř
E

Pět elementů:

Je symbolem vesmírných cyklů, cyklu života, energetických vazeb, vztahů orgánů a těla, zrodu a zániku.

Doporučení pro období “Oheň”

Pohár zdraví

Revoluční přístroj    HYPER -H   voda pro váš život !

…… a může se ledacos změnit! 

https://www.youtube.com/watch?v=8B4JTkEQX20     Co je to za zázrak ?

https://www.youtube.com/watch?v=QVrqD5nymNU&feature=share    Jak se používá „Pohár zdraví“

https://www.youtube.com/watch?v=XpfLK3FXWrU -   V češtině Jan Čenský, Antonín Panenka a Mudr. Lenka Páralová o vodíkové vodě

https://www.youtube.com/watch?v=ziskgpwxiX4         Vodík a jeho účinky na lidský organizmus – MUDr. Zornitza Markantová ( přednáška)

http://www.preventivniterapie.cz/vodikova-terapie/    V odborných časopisech……článek již odstraněn, že by cenzura?

http://zena-in.cz/clanek/voda-redukovana-vodikem     Co o tom píši ženy?

http://all4life.eu/vod%C3%ADkov%C3%A1+voda           Také ve firmách pro zdraví…..

TIENS Pohár zdraví Hyper-H – CZ                                        Oficiální firemní složky TIENS

Dovoluji si předložit text, který jsem obdržel od kamaráda. Jak to bylo s jeho zdravím, vám klidně poví sám. Ale nebudete věřit, že tomu tak kdy bylo, protože proti vám bude stát energický muž plný života. To vám také vysvětlí jeho „zápal“ pro „vodíkovou vodu“.

Z praxe – předkládám výsledky 50-ti letého muže z vyšetření Oberonem, který nedodržuje životosprávu a zdravý životní styl. Tento muž v jeden den prodělal 1. měření (v každé příloze horní snímek), potom vypil 1. vodu obohacenou vodíkem – Pohár zdraví Hyper- H a po 4 hodinách  prodělal 2. měření (v každé příloze spodní snímek). Barva značek na obrázku ukazuje zdravý nebo patogenní stav daného orgánu, kdy nejlepší je barva žlutá, oranžová, červená už je hraniční, zelenošedá je špatná a černá je patogenní. Navíc na obrázku dole máte v % uvedené zesilování (regenerace) a snižování (potlačování patogenů).Dále tento muž po prodělaném měření pil  „vodíkovou vodu“ – Poháry zdraví Hyper- H 14 dnů a potom jel  bez užívání vodíkové vody na týdenní pobyt u moře All inclusive , kde  se přejídal, užíval alkohol,…Po návratu šel hned bez užívání vodíkové vody opět na vyšetření Oberonem. Výsledky má jako zdravý 40-ti letý člověk, což potvrzují výsledky v přílohách !!!! Barva značek na obrázku ukazuje zdravý nebo patogenní stav daného orgánu, kdy nejlepší je barva žlutá, oranžová, červená už je hraniční,  zelenošedá je špatná a černá je patogenní.   Srovnejte si např. snímek  těla 5 po 4. hod. se snímkem 1 po 3 týdnech a  snímek ledviny 3 po 4. hod. se snímkem 3 po 3 týdnech. Tak teď už se nedivím, proč byl Pohár zdraví Hyper-H během pár hodin vyprodán v celé Evropě. Nyní se i my podle nových vědeckých studií o vodíku můžeme v plném zdraví a síle , což je důležité, dožít až 140 roků požehnaného života.

Snímek po 4 hod (1)

Snímek po 4 hod (2)

Snímek po 4 hod (3)

Snímek po 4 hod (4)

 

 

 

 

 

Tady byl velmi dobře popsán účinek vodíku na lidský organizmus, bohužel článek byl již odstraněn ( zase ta cenzura?) :

http://all4life.eu/wp-content/uploads/2016/01/WM-Magaz%C3%ADn-L%C3%A9%C4%8Dba-molekul%C3%A1rn%C3%ADm-vod%C3%ADkem.pdf  V závěru psali v roce 2013 tito autoři přání, že se brzy objeví možnost jak nepředraženým způsobem obohatit o vodík i pitnou vodu. A tento přístroj teď máme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mrkněte se prosím na odkaz firmy, která prodává vodíkovou vodu za 89,- Kč za 4 deci :
http://www.nutristamina.cz/cs/voda-sycena-vodikem/72-aquastamina-.html

Při používání Poháru zdraví Hyper-H denně po dobu minimálně 5 roků ( 10 – 12 pohárků denně pro jednu rodinu) nás při velkoobchodní ceně vyjde jeden pohár ( cca 3 deci) maximálně na 1,50 Kč plus cena vody, kterou budeme vodíkem obohacovat.

Máme tedy vlastní vodíkovou čistou vodu 60 x levnější !!!