K
U
R
Z
Y
S
E
M
I
N
Á
Ř
E

Pět elementů:

Je symbolem vesmírných cyklů, cyklu života, energetických vazeb, vztahů orgánů a těla, zrodu a zániku.

Doporučení pro období “Dřevo”

Proč BADy Tiens?

Použiji přirovnání:

Protože ani do auta netankujeme nekvalitní palivo, nekvalitní olej atd. Je mnoho čerpacích stanic, tak jako firem nabízejících doplňky stravy a spoustu „zázračných“ čajů a kuliček a jiných staronových výrobků. Ale kvalitu nabízí jen pár vyvolených.

Další pohled, aniž si to uvědomujeme, je zázemí a servis ( a pro některé z nás i hravost -různé soutěže, výrobky za body apod. Proč? Protože lidé si rádi hrají. Ve své podstatě jsme všichni hraví). Je toho víc, proč jsou „všichni skvělí, nejlepší“, ale pokusím se vám vysvětlit, proč my můžeme hrdě říct, že námi nabízené výrobky z korporace tiens jsou jedničky.

UDĚLEJTE SI NÁZOR SAMI !      NENUTÍME VÁS !       Nevěřte, ale ověřte !

Opět se pokusím vysvětlit kvalitu a princip výroby na příkladu.

Tentokrát na bábovce. Hospodyňky ví, jak ji upéct. A přesto je vždy nepatrně jiná a to nemluvíme o různých druzích bábovek od různých hospodyněk. A kdyby nám daly své recepty? Dokázali bychom bábovku upéct? Snad, ale záleželo by na receptu, na tom, jak precizně je sepsán krok po kroku, aby nebylo možno udělat ani jednu chybičku. A dovedou tohle běžně firmy? Stojí jim ta námaha za to? Mají na to?

Většinou je to tak, že napíšou ingredience, často ne všechny, bez toho jak postupně ty či ony složky přidávat a jak dlouho míchat, nechat odležet, kynout a pak i péci. A během kynutí samozřejmě, tedy u těsta, nehýbat, nemíchat atd atd. prostě spousta maličkostí, které je nutno dodržet, aby jsme dosáhli toho, co jsme si vysnili. No a v Tiens, na to májí všechny možné certifikáty a za své „babovičky“ samé zlaté medaile ( a ty se nedávají ani druhým ani třetím, prostě zlato je vždy pro toho nejlepšího – a když se na tom shodne odhadem na 200 zemí světa, tak náš názor a domněnky už asi nemají takový význam a můžeme si myslet a říkat co chceme, ale zlato jim zůstane). Můžeme jen dál lhát sami sobě a zdůvodňovat si proč my ne, proč nás se to netýká a my známe jinou pravdu než těch 20 miliónů rodin, které v těch zhruba 200 zemích světa používají produkty právě s Tiens.

Mimochodem, Tiens má kousek od Pekingu i Mezinárodní ústav pro výzkum a testování léčiv. To by asi dvojce nenechali, že ne…. Také lektoři z tamější univerzity, která je hned vedle, už i v naší zemi učí celostní medicínu, TČM – to asi také stojí za informaci. A dočkáme se ještě větší podpory! Řada Univerzit v ČR začíná intenzívně spolupracovat s čínskými kolegy. Ještě pochybujete ?

Tak snad jsem vám alespoň trošinku naznačil, co máme v ruce a co vám nabízíme…..zlato z první ruky. A teď vážně……

Čínská medicína vychází z tradičního čínského vidění přírody a starodávných léčebných metod. Její psaná historie sahá až 5 tisíc let do minulosti. Přípravky Tiens vznikají spojením těchto tradičních čínskách receptur a moderních technologií bioinženýrství. Společnost Tiens získala mezinárodní certifikát řízení jakkosti ISO 9002 a některé produkty získaly certifikáty FDA USA. Produkty získaly 13 ocenění Světové zdravotnické organizace a 8 zlatých medailí, jako nejlepší produkty na světě. Tiens je účinná alternativní medicína na čistě přírodní bázi vhodná k prevenci i trvalému odstranění chronických nemocí.

V Evropě se tradiční čínská medicína od začátku dvacátého prvního století stává nejoblíbenější alternativou k medicíně západní, a to díky svému holistickému přístupu při řešení nerovnováh. Nemocí průmyslové éry výrazně ubylo díky lepší hygieně, zdravotnické prevenci i léčebným postupům. Avšak současný životní styl, způsob chování i faktory životního prostředí dávají vzniknout novým chorobám, pro které nejsou metody západní medicíny vhodné.

Tím se na evropském trhu zvyšuje poptávka po produktech TIENS, které vycházejí z filozofických principů jin a jang a poskytují západnímu spotřebiteli celoroční program čištění, nového naplnění, posílení a rovnováhy těla, mysli i ducha.

V současné době je TIENS ve více jak 100 zemích světa, na 190 trzích a mílovými kroky směřuje mezi společnosti Global Top 500 jako jediná soukromá firma.

Na základě nejnovějších technologií bioinženýrství a s použitím až pět tisíc let starých receptur tradiční čínské medicíny, rozpracovali vědci TIENS řadu produkce s ozdravovacími vlastnostmi. V jejím složení jsou prostředky:

 

Jin & Jang

jin a jang

Yin a Yang je základní princip Čínské wellness filosofie, která hovoří o protikladech, které existují ve všech živých tvorech. V životě : Yin je odstředivá síla, vzniká rotací Země kolem vlastní osy, směřuje zevnitř ven, směrem k vesmíru. Projevuje se jako vnitřní, klidný, zpomalující, ochlazující, zatemňující, tělesný a stahující. Yang je dostředivá síla přicházející z kosmu a projevuje se jako vnější, pohyblivý, zrychlující, oteplující, rozjasňující, energetický a rozpínající se. jsou dva základní energetické systémy, které jsou si protikladné a navzájem na sobě závislé. Koncept Yin a Yang má původ v dávné čínské filosofii a popisuje dvě navzájem opačné a doplňující se síly, které se nacházejí v každé živé i neživé části vesmíru.

Yin a Yang síly jsou považovány za periodické, pohyblivé a měnící se navzájem, zastoupeny bílou tečkou na černé Yin straně symbolu, a černou tečkou na bílé Yang straně.

Tchaj-ťi tchu (taijitu), tradiční symbol reprezentující síly Jin a Jang. Tečky opačné barvy symbolizují, že v každé ze sil se nachází také opačná síla a že charakter dané síly závisí na pozorovateli.

 

Pět elementů

5 elementů

Toto je další dávná čínská filosofická teorie, že každý systém je složen z jistých základních elementů nebo kategorií – kovu, dřeva, vody, ohně a země. Každý element se navzájem podporuje, udržuje a vyvažuje , a tudíž zachovává stabilitu tělního systému. Vytváří roční období a další projevy přírody, které ovlivňují rovnováhu našeho vnitřního ekosystému.Ve stavu rovnováhy, například, pět vnitřních orgánů těla (ledviny, srdce, slezina, plíce a játra) se navzájem podporují, aby učinili tělo silné a prodloužili život.

Yin a Yang + Pět Elementů = Celková rovnováha

Yin a Yang provádějí změny skrz Pět elementů. Pět elementů se vyvíjí jeden z druhého a převládají jeden nad druhým, aby udržely celkovou rovnováhu.

Tiens produkty mění zdravotní stav člověka. Pokud něco chybí, doplň nebo dodej to; pokud je něčeho nadbytek, toxinů, „prachu a smetí“, zredukuj je, antioxiduj a znič volné radikály.

René Manthee

Informace jsou převzaty z oficiálních materiálů Tiens CZ